Slet manažerů, auditorů a technických expertů 

Rozsah:
     2 x  půldenní akce s odbornými příspěvky, výměnou zkušeností, diskusí, sportem, relaxací a se společenským večerem (předpoklad zahájení prvního dne je ve 13.00 hod., ukončení cca ve 13.00 hod. druhého dne).

Určeno:
     Pro všechny manažery a auditory organizací, kteří se aktivně angažují v systémech managementu QMS, EMS, BOZP, EnMS, ISMS. Taktéž pro technické experty CERTu, kteří mají zájem pro získání aktuálních informací z oblasti systémů, ve kterých se pohybují.

Obsah:
     Akce bude obdobně jako v předchozích letech zaměřena na aktuální témata, týkající se systémů managementu (QMS, EMS, BOZP, … a jejich vzájemné integrace). Program bude koncipován po jednotlivých odborných blocích, ve kterých bude kladen důraz na podání aktuálních informací z příslušných oblastí, výměnu zkušeností mezi účastníky a diskusi k „otevřeným“ tématům. Vedle odborných bloků počítáme opět se zařazením sportovního odpoledne s možností relaxace či neformálních diskusí. První den bude zakončen neformálním přátelským posezením v místní restauraci.


Termín školeníCena bez DPHVariabilní symbolPřihlášení
15.09.202216.09.20223600,- Kč2522Přihlásit